Jakie Są Różne Zastosowania Leku ALPROSTADIL?

Warning message

The Webform.com service is due to shut down in 2023. Submissions to this form will soon be disabled. See the Webform.com blog for more information.
What is 3 + 4?

Alprostadil to lek, który mężczyźni przyjmują na zaburzenia erekcji (zaburzenia erekcji). Jest dostępny tylko na receptę. Tego typu rzeczy są używane przez lekarzy. Bez obecności lekarza, jeśli użyjemy Kupic Alprostadil, uszkadza to naszą tkankę, ponieważ zawiera również leki.

 

Ten lek powoduje rozszerzenie naczynia krwionośnego. To zwiększa przepływ krwi w całym ciele, w tym w penisie, więc pomaga mężczyźnie z zaburzeniami erekcji w przeprowadzeniu wyborów.

 

można Zastrzyki z caverject wstrzyknąć bezpośrednio do prącia. Możesz też zrobić to jako czopek, mocując go w otworze penisa.

1mgweighsonehourmedicinedeliveryaftertatadeal.jpg

Alprostadil do wstrzykiwania Jest sprzedawany pod marką Caverject, Edex i prostin VR. Czopek nazywa się „MUSE” (co oznacza leczniczy system erekcji cewki moczowej).

Alprostadil należy stosować wyłącznie u mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jeśli nie jest właściwie używany, trwale uszkadza penisa.

 

Forma do wstrzykiwania daje wybór spośród wystarczającej ilości seksu u ponad 80% facetów z dysfunkcją Airtel w ich wieku lub z powodu zaburzeń erekcji. Ta informacja jest wykorzystywana bardzo ostrożnie, ponieważ możemy nałożyć ją na delikatną tkankę skóry, abyśmy mogli się nią zająć kiedy go używamy.

Formularz czopków nie jest tak skuteczny. Wprowadź erekcję u około 30% do 40% mężczyzn, którzy mają zaburzenia erekcji.

 

Rozpoczyna działanie po aplikacji 5 do 10 minut, po aplikacji możemy odczekać 30 do 40 minut przed stosunkiem. Nie rób tego więcej niż trzy razy w tygodniu. Po pierwszym użyciu pozostawia go na 24 godziny.

Najwyższa dawka alprostadylu to ponad 60 mikrogramów, które nie są zalecane przez lekarza.

 

Jeśli masz inny, ale poważny efekt uboczny wstrzyknięcia Alprostadylu, w tym

 

1-zaczerwienienie/tkliwość/obrzęk prącia lub

2-guzki lub nietypowe skrzywienie prącia

 

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, takie jak uczucie oszołomienia, takie jak ty, może zemdleć, krwawienie po wstrzyknięciu, bolesna erekcja trwająca cztery godziny lub dłuższy czas, zaczerwienienie, obrzęk i wszelkie inne zaobserwowane działania niepożądane, należy przerwać stosowanie tego zastrzyku i poinformować o tym lekarza. Istnieją również doświadczenia z badań klinicznych, które dowodzą, że średnie stosowanie nie jest szkodliwe dla ludzi.

 

Według Narodowego Instytutu Zdrowia około 30 milionów mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji.

 

Alprostadyl wytwarza się endogennie i powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych Wykorzystując bezpośredni wpływ na mięśnie regularne naczyń i przewodu tętniczego (DA), zatrzymując lub zmieniając ustanie funkcji DA, które następuje wkrótce po urodzeniu. U dzieci stosuje się ją do paliatywnej, niepewnej terapii w celu krótkotrwałego utrzymania drożności przewodów tętniczych do czasu poprawy.

 

U dorosłych stosuje się go w leczeniu zaburzeń erekcji o etiologii neurogennej, naczyniowej lub mieszanej.

 

Urządzeniem działania Alprostadil jest agonista receptora prostaglandynowego.

Efekt psychologiczny Alprostadylu to rozszerzenie naczyń tętniczych układu moczowo-płciowego i rozszerzenie naczyń żylnych.

closeupimageofviagratablets1280x720.jpg

 

Lekarz będzie codziennie kontrolował, czy Caverject nie powoduje nieprawidłowego pogrubienia mięśni prącia. W takim przypadku leczenie lekiem Caverject zostanie zamrożone.

Jeśli erekcja utrzymuje się dłużej niż 1 godzinę, należy poinformować o tym lekarza, ponieważ może być konieczne zmniejszenie dawki.

 

Jeśli twoja rama trwa dłużej niż 2 godziny, spróbuj wędrować, głównie po schodach, opróżnić pęcherz lub wziąć gorącą lub zimną kąpiel. Należy unikać jakiejkolwiek dodatkowej aktywności seksualnej.

 

Natychmiast skontaktuj się z lekarzem, jeśli erekcja trwa 4 godziny lub dłużej. Może to być poważne i wymagać leczenia.